Szkło hartowane hurtownia | Hurtownia online ERTgroup
Zakładki

Filtruj po  

Cena
0 2
NAZWA
więcej... mniej
PRODUCENT
więcej... mniej
MODEL
więcej... mniej
Pokaż tylko
Ekran smartfona narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia, które wynikają zarówno z codziennego użytkowania, jak i z powodu upadków czy przypadkowego uderzenia. Skuteczną ochronę w takich sytuacjach gwarantuje szkło hartowane . Hurtownia ERT Group posiada w swojej ofercie szeroki asortyment...

Ekran smartfona narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia, które wynikają zarówno z codziennego użytkowania, jak i z powodu upadków czy przypadkowego uderzenia. Skuteczną ochronę w takich sytuacjach gwarantuje szkło hartowane. Hurtownia ERT Group posiada w swojej ofercie szeroki asortyment obejmujący wysokiej jakości hartowane szkła ochronne do smartfonów, które pasują do wszystkich modeli telefonów. Jest to doskonała alternatywa dla zwykłych foli ochronnych, która faktycznie zabezpiecza wyświetlacz telefonu przed zniszczeniem. Przy czym szkło hartowane łatwo się nakłada na ekran i jest niezwykle estetyczne, ponieważ nie robią się pod nim charakterystyczne dla foli bąbelki powietrza.

Specyfika ekranów dotykowych wiąże się z tym, że łatwo można je uszkodzić, powodując nieodwracalny defekt, który może prowadzić do konieczności wymiany całego wyświetlacza. A jest to przedsięwzięcie niezwykle drogie. Szkło hartowane stanowi w tym przypadku najdoskonalsze zabezpieczenie ekranu telefonu, jakie jest obecnie dostępne na rynku akcesoriów GSM. W naszej hurtowni dostępne są wysokiej jakości szkła hartowane o grubości 0,3 mm oraz szkła 3D i 5D idealnie pokrywające cały ekran telefonu. Wybór szkieł jest olbrzymi i znajdziemy szablony pasujące do każdego modelu telefonu. Zapraszamy do zakupu!

Rozwiń całość Zwiń tekst