Płynny brokat - Nakładki na smartfony | Hurtownia online ERTgroup
Zakładki

Filtruj po  

Cena
0 250
LICENCJA
więcej... mniej
KOLEKCJE
więcej... mniej
NAZWA
więcej... mniej
RODZAJ PRODUKTU
więcej... mniej
PRODUCENT
więcej... mniej
MODEL
więcej... mniej
Pokaż tylko
Stylowe i eleganckie pokrowce z błyszczącą powłoką cieszą się olbrzymim wzięciem, szczególnie w przypadku kobiecej części klienteli. Świetnie nadają się zarówno dla młodszych dziewczyn, jak i dla całkiem dorosłych już pań. Biorąc pod uwagę, że chodzi głównie o kobiety, to każdy sprzedawca...

Stylowe i eleganckie pokrowce z błyszczącą powłoką cieszą się olbrzymim wzięciem, szczególnie w przypadku kobiecej części klienteli. Świetnie nadają się zarówno dla młodszych dziewczyn, jak i dla całkiem dorosłych już pań. Biorąc pod uwagę, że chodzi głównie o kobiety, to każdy sprzedawca doskonale wie, że dostęp do tego typu akcesoriów to po prostu obowiązek każdego porządnego salonu z asortymentem GSM. W naszej hurtowni znajduje się bogaty wybór etui z brokatem, które rozpalą serce niejednej kobiety... albo mężczyzny z upodobaniem do brokatowych klimatów.

Nasze brokatowe case’y nie tylko wyglądają odlotowo, ale także w stu procentach spełniają swoją ochronną funkcję, czyli skutecznie zabezpieczają telefon przed uszkodzeniami. Wysoka jakość wykonania i nietuzinkowy design to największe zalety asortymentu prezentowanego w tym błyszczącym i kolorowym dziale. Bogaty wybór etui z brokatem pozwala dopasować case praktycznie do każdego modelu telefonu. Zapraszamy więc do uzupełnienia swojej oferty sklepowej o te wyjątkowe nakładki charakteryzujące się nietuzinkowym i promiennym designem. Wiadomo, kobiety są dość wymagającymi klientkami i lepiej zaspokajać ich gusta, nawet te najbardziej zaskakujące.

Rozwiń całość Zwiń tekst