Etui do IPHONE | Hurtownia online ERTgroup
Zakładki

Filtruj po  

Cena
0 29
LICENCJA
więcej... mniej
KOLEKCJE
więcej... mniej
NAZWA
więcej... mniej
RODZAJ PRODUKTU
więcej... mniej
MODEL
więcej... mniej
Hurtownia ERT Group to idealne miejsce do zaopatrzenia się w rewelacyjne zarówno pod względem designerskim, jak i jakościowym etui do iPhone’a . Oferujemy niezwykle bogaty asortyment pokrowców i nakładek pasujących do wszystkich modeli iPhonów. Charakteryzują się one zróżnicowanym wzornictwem...

Hurtownia ERT Group to idealne miejsce do zaopatrzenia się w rewelacyjne zarówno pod względem designerskim, jak i jakościowym etui do iPhone’a. Oferujemy niezwykle bogaty asortyment pokrowców i nakładek pasujących do wszystkich modeli iPhonów. Charakteryzują się one zróżnicowanym wzornictwem obejmującym zarówno stylową elegancję, jak i bardziej oryginalne zdobienia z motywami zaczerpniętymi z popularnych kreskówek i komiksów.


Dzisiaj coraz więcej użytkowników smartfonów docenia funkcjonalny system iOS i pracujące na nim urządzenia mobilne. W ten sposób rośnie zapotrzebowanie na stylowe etui do iPhone, których u nas jest prawdziwy dostatek. Oferujemy zarówno nakładki jak i booki, które skutecznie będą chronić telefon, a równocześnie będą stanowić jego stylową i nietuzinkową ozdobę. Dostępne w naszej ofercie akcesoria pochodzą z licencjonowanej dystrybucji i charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która doskonale współgra z tak cenionym sprzętem, jakim jest iPhone. Zapraszamy zatem do uzupełnienia swoich sklepowych i salonowych zapasów o futerały i case do iPhone!

Rozwiń całość Zwiń tekst