O nas - Hurtownia online ERTgroup
Zakładki

ERT GROUP- PREMIUM LICENSES FOR MOBILE ACCESSORIES

 

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

     Największy oficjalny licencjobiorca branży GSM w Europie -jako jedyna firma w branży współpracujemy jednocześnie z największymi światowymi markami takimi jak Disney, Marvel, Star Wars, DC, Lonney Tunes, Tom&Jerry oraz Scooby Doo.

 

     Wiarygodna, zaangażowana i czołowa firma branży GSM-wybór naszej firmy na partnera licencyjnego przez największe światowe marki (m.in. Disney, Marvel, Star Wars, Warner Bros) potwierdza naszą pozycję jako firmy wiodącej na krajowym i międzynarodowym rynku w obszarach produkcji, konfekcji, jakości oraz dystrybucji w branży GSM.

 

     Dynamiczna rozbudowa portfolio licencyjnego - aby pozostać liderem w branży oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy licencyjne portfolio - aktualnie mamy podpisane kilkanaście kolejnych kontraktów ze światowymi gigantami z którymi rozpoczynamy współprace w 2019r..

 

     Szerokie wsparcie marketingowe od Licencjodawców - dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim partnerem firm licencyjnym posiadamy z ich strony szerokie wsparcie marketingowe, merytoryczne oraz designerskie. Otrzymujemy również wcześniejszy dostęp do informacji na temat nadchodzących premier oraz grafik z nimi związanych co pozwala nam przygotować kolekcje i materiały reklamowe dla Klientów, które idealnie wpisują się w najbliższe trendy.

 

     Wieloletnie doświadczenie w branży - firma powstała w wyniku pasji i zamiłowania właścicieli do branży GSM. Doświadczenie w niej zdobywali od 2001 roku poprzez rozwój własnej sieci punktów GSM zajmującej się serwisowaniem, skupem oraz sprzedażą telefonów a także dostarczaniem najwyższej jakości akcesoriów telefonicznych. W 2007 roku stworzyli wówczas największą sieć w Polsce liczącą aż 71 sklepów. Kolejne doświadczenia w tej dziedzinie zdobywali prowadząc hurtownię akcesoriów GSM. Tak szerokie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych produktów oraz wiarygodność na rynku pozwoliła im w 2017 roku zawrzeć 3 kontrakty z prestiżowymi markami - Disney, DC, Looney Tunes i pozostać ich bezpośrednim partnerem biznesowym. W kolejnych latach nadal poszerzają swoje portfolio licencyjne oraz produktowe.

 

     Wiarygodność, bezpieczeństwo oraz stały rozwój:

  • nasze centrum logistyczne to ponad 10 000 m kwadratowych, w którym znajdują się:

 własny park maszynowy,

 nowoczesna linia produkcyjna pozwalająca na produkcję według najwyższych standardów jakości oraz w oparciu o najnowsze światowe technologie (częściowo jeszcze niespotykane na polskim oraz europejskim rynku),

 magazyny,

 własne studio projektowe co gwarantuje unikalność produktów oraz wypracowywanie rozwiązań spełniających obecne i przyszłe potrzeby naszych Klientów.

  • kapitał zakładowy około 2 mln zł - świadczy on o wiarygodności spółki, gwarantuje możliwość ciągłego rozwoju firmy oraz bezpieczeństwo dla Klientów.
  • posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zarówno najwyższą jakość produktów (m.in Reach, Rohs, CE), jak i wiarygodność, terminowość oraz uczciwość firmy na międzynarodowych rynkach (m.in. „Rzetelna Firma”).
  • liczny udział w Targach Międzynarodowych pozwala nam wychodzić naprzeciw światowym trendom oraz nawiązywać nowe współprace.

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

    Gwarancja legalności i oryginalności produktów - jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produktach z licencjami premium w branży GSM - to my współpracujemy bezpośrednio z Disney, Marvel, Star Wars, Warner Bros i in., co gwarantuje nie tylko legalność i oryginalność produktów ale również towar z „pierwszej ręki”- bez pośredników.

     Wysoka jakość produktów - umowy licencyjne z gigantami branży gwarantują najwyższą jakość - nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty (m.in. Reach, Rohs,CE) oraz przechodzą szereg badań i testów - każdy z produktów musi uzyskać indywidualną akceptację od licencjodawcy.

     Szeroki zakres licencyjnych akcesoriów - etui, power banki, słuchawki, kijki selfie, kable USB, pendrive, głośniki bluetooth i wiele innych - wszystkie o unikalnym designie, często dostępne również w wersjach trójwymiarowych odzwierciedlających hitowe postacie filmowe.

     Wszystkie etui są dostępne na większość modeli telefonów występujących na europejskim rynku - nie tylko na iphone - co znacznie poszerza możliwości handlowe i uzupełnia istniejącą lukę w etui typu premium. Oferta ta jest na bieżąco uzupełniana o nowe,często jeszcze przedpremierowe modele.

     Szybkość produkcji -w związku z tym, że posiadamy własny park maszynowy znaczna część produkcji ma miejsce w Polsce / Europie, co daje możliwość regularnego uzupełniania towaru, bez konieczności tworzenia zapasów.

     Dostęp do limitowanych kolekcji, zamówień typu Pre-order oraz prapremierowego mailingu - nasi stali Klienci mają dostęp do limitowanych edycji niedostępnych na platformie B2B oraz jako pierwsi dowiadują się o nadchodzących kolekcjach projektowanych w związku z premierami kinowymi.

     Wsparcie marketingowe - nasi Partnerzy otrzymują od nas materiały marketingowe wspomagające sprzedaż np. plakaty, standy, banery na www oraz social media, banery do newsletterów, katalogi na stronę internetową itp.

     Łatwość odsprzedaży - dynamicznie i regularnie rozbudowywana oferta zapewnia naszym Klientom dostęp nie tylko do asortymentu, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy modowe oraz wydarzenia z świata kina, telewizji, komiksu czy popkultury, ale również do nowości produktowych oraz technologii produkcji, które często jako pierwsi wprowadzamy na europejski rynek. Zapewnia to łatwość odsprzedaży i powoduje, że nasi Partnerzy jako pierwsi wprowadzają nowości na swój rynek dzięki czemu nie mają na nim konkurencji.

     Licencyjne opakowania - akcesoria pakowane są w oryginalne opakowania, które podkreślają wyjątkowość produktów i dodatkowo podnoszą ich wartość w oczach Klientów detalicznych.

     Szeroki wybór akcesoriów nielicencyjnych - oprócz produktów licencyjnych w naszym portfolio odnajdziesz również wysokiej jakości akcesoria GSM marek własnych oraz brandów powszechnie lubianych przez Klientów np. Remax.

     Możliwość stworzenia własnych kolekcji - dla naszych kluczowych Klientów oferujemy ekskluzywne kolekcje zaprojektowane specjalnie wedle ich życzenia

     Możliwość podjęcia współpracy na zasadach dystrybucyjnych.

     Zapewniamy indywidualną i profesjonalną opiekę przed oraz posprzedażową w kilku językach.